آژانس جوان

درباره ما

معرفی

ما یک سرویس کامل هستیم
طراحی ، تبلیغات ، چاپ

سازمـان‌ها و شرکت‌ها در راستای تحقق اهداف و چشم‌انـداز خود فعالیت‌های مختلف و پیچیده‌ای را انجام می‌دهند. امـا سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فراینـدهای کسب وکـاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، باکیفیـت و با صرف منابع و هزینه‌ی‌ موثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به‌شیوه‌ای متفاوت، در‌واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهـای به‌شدت رقابتی امـروزی اسـت. ازاریابی و ارتباطات شامـل مجموعـه‌ای از فعالیـت‌ها و تـلاش‌ها است کـه نقـش کلیدی و موثری در رشد و توسعه‌ی سازمان‌هـا و شرکت‌ها ایفـا می‌کند. گـرچه بازاریابی و ارتباطات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتـکـارات بازاریابی، فـروش و تبلیـغـات را با بـه‌کارگیــری اصــول علمـی و کنتـرل اثـربخـش اجـرا، زمــان و هـزینــه انجــام می‌دهند.

کانــون تبلیغـاتی طـرح پایـدار مجموعــه‌ای است که قـادر است زنجیـره کاملـی از خدمات مدیریـت بازاریابی را به شرکـت‌ها و سازمـان‌ها ارائه دهد.کانون تبلیغاتی طـرح پـایـدار انتخـاب شرکـت‌ها و سازمان‌هـای برتـر و پیشـرو است زیـرا مزیت‌های زیر را در عرصه‌ی ‌بازاریابی و تبلیغات در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد:

کیفیت خدمات

کانون تبلیغاتی طرح پایدار نه‌تنها تولیدات بسیار با کیفیتی دارد، بلکه کلیه‌ی هماهنگی‌های مورد نیاز بین مشتری را به‌سرعت، به‌دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.

خلاقیت

هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است. خلاقانه‌ترین ایده‌ها برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسط تیم مجرب اتاق ایده پردازی طرح پایدار توسعه و تحقق می یابد. تلاش این تیم به کارگیری بهترین و جدیدترین روش های طراحی زور دنیا در پروژه های شماست.

تمرکز

ماموریت اصلی و بنیادی  طرح پایدار ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است

مهم ترین بخش برای شروع یک کسب و کار موفق ایده میباشئ . ما سعی میکنیم با تجزیه و تحلیل ایده های شما و کمک به بهتور یک ایده شما را به موفقیت در کسب و کارتان برسانیم .فکر یک ایده تا عملی شدن یک ایده یک فرآیند پیچیده میباشد که موفقیت در آن نیاز به بررسی دقیق و عملی کردن آن را دارد .کانون طرح پایدار در این فرآیند پیچیده همواره با شماست.

مشتریان ما عموما از کسب و کار ها کوچک تا بزرگترین کمپانی های تجاری میباشند که صعود به قله موفقیت را همواره به کمک تیم هایی کامل که قادر به اجرا از صفر تا صد یک تحارت را دارند میباشند.ما از ابتدا ظهور یک فکر تا اجرا و پیاده سازی آن با شما هستیم.

مهارت های ما

بخش کوچکی از خدمات کانون طرح پایدار

طراحی گرافیک100%
بسته بندی محصولات100%
عکاسی صنعتی ،تبلیغاتی، دکوراتیو، مدلینگ95%
چاپ افست، دیجیتال، فلکسو100%
دکوراسیون و غرفه سازی100%